Zaproszenie do prezentacji

I EDYCJA

Michał DROHOMIRECKI

Eugeniusz SKARUPA

TYWOREK

Marek KUNCER

Karolina WRÓBLEWSKA

Marcin JAGIELLICZ

Rafał MYSIOR

Kazimierz KOZAKIEWICZ

Kazimierz SZYMELA

Krzysztof ADAMCZYK

Karolina CHOCHOL

II EDYCJA

Wyniki losowania II edycji

Marcin DURCZAK

Bolesław BRZUCHACZ

Marek HENCZKA

Tomasz CHYZIŃSKI

Monika JUCHNIEWICZ

Ewa KOKOSZKA

Marek BACHMATIUK

III EDYCJA

Wyniki losowania III edycji

Takis MAKANDASIS

Barbara MALINOWSKA

Katarzyna GIELEC

Wiesław ŻYWICKI

Danuta GÓRALSKA-NOWAK

Lila KONAT

IV EDYCJA

Janusz BARTKIEWICZ

Joanna KOSTRZEWSKA

Tomasz NASIÓŁKOWSKI

Maria KRAJEWSKA

V EDYCJA

Zaproszenie do prezentacji

Liliana GRONUŚ

Estera GRABARCZYK

Paweł GÓRECKI

Margareta PELESZ

Kamila SKRUSZENIEC

 

    Wałbrzyszanie i ich pasje

 

Krzysztof Adamczyk

O co chodzi?
Jestem autorem i właścicielem strony www.ksiaz.info, jest to nieoficjalna strona Książańskiego Parku Krajobrazowego, na której można znaleźć dużo ciekawych informacji dotyczących parku oraz zamków znajdujących się na jego terenie, dodatkowo na stronie znajduje się 13 galerii, w których jest ok. pół tysiąca zdjęć, każde zdjęcie można wysłać jako e-kartke. Dla osób, które chciałyby porozmawiać na różne tematy jest przygotowane forum, a w dziale tapety każdy amator zdjęć powinien znaleźć coś dla siebie. Strone chcę rozbudować o dział turystyka i rekreacja, gdzie będą zawarte informacje na temat turystyki naszego regionu, dzięki tej stronie Książański Park Krajobrazowy oraz Wałbrzych jest promowany w internecie do dnia 23-05-2007 była odwiedzana 50050!

Jak to się zaczęło?
Pomysł zaprojektowania ksiaz.info zrodził się w mojej głowie 4 lata temu, wtedy to zainteresowałem się tworzeniem stron, a ponieważ najlepiej jest się uczyć na przykładach postanowiłem, że pierwsza strona, którą zaprojektuje będzie właśnie poświęcona parkowi krajobrazowemu. Z czasem moje umiejętności rosły i efektem tego były kolejne wersje strony, których nie opublikowałem w internecie z różnych powodów.

Na początku maja 2005 roku kupiłem swój pierwszy aparat fotograficzny i tak rozpocząłem przygodę z fotografią, kiedy nauczyłem się co to jest przysłona, migawka itd. :) zacząłem coraz częściej zabierać ze sobą aparat do lasu, po jakimś czasie nazbierało się trochę zdjęć i pomysł z ksiaz.info powrócił. Efektem mojej pracy jest strona ksiaz.info (jest to druga wersja strony, którą opublikowałem), myślą przewodnią jest stworzenie użytecznej i ciekawej strony dzięki której nasz Park oraz Wałbrzych będzie promowany w internecie.

Co dalej?
Strona będzie cały czas rozwijana: pojawią się nowe artykuły, zdjęcia i wiele innych ciekawostek, obecnie pracuję nad działem turystyka i rekreacja.

Osiągnięcia
Najważniejsze jest to, że udało się stworzyć coś fajnego co podoba się użytkownikom i chcą wracać na stronę, myśle, że 50050 odwiedzin na dzień dzisiejszy (23-05-2007), dla strony, która nie ma żadnej reklamy jest bardzo dobrym wynikiem, a dzięki temu mam satysfakcję i motywacje do dalszej pracy nad stroną.

   
 
   
 
   

Krzysztof Adamczyk
e-mail: krzysztof.adamczyk@ksiaz.info  

 


 
   Copyright © 2006 - 2011 WAŁBRZYCH moje miasto

strona główna  |  dodaj do ulubionych  |  do góry  |